Studio Marcante oferuje kursy języka włoskiego oraz kultury Półwyspu Apenińskiego. Aby rozpocząć naukę włoskiego, wystarczy wybrać jeden z naszych, dopasowanych do Twoich potrzeb i do Twojego poziomu, kursów.

Zajęcia indywidualne w Studio Marcante lub u Ciebie

Każdy uczeń jest inny, ma inne wymagania, inne predyspozycje, inne potrzeby. Dlatego każdy kurs jest skrojony na Twoją miarę. Podczas zajęć dużo mówimy, słuchamy, oglądamy, czytamy, nie zapominając jednocześnie o gramatyce. Od poziomu B1 wprowadzam autentyczne materiały z gazet, fragmenty książek i filmów.

Przed lekcją możesz przesłać mi swoją pracę domową, a ja odeślę ją Tobie z komentarzem i ewentualnie dodatkowymi ćwiczeniami.

Podczas zajęć chętnie przygotuję pyszną kawę lub herbatę!

  • Lekcja indywidualna w Studio Marcante przez Skype’a: 100 zł / 60 min.

Zajęcia indywidualne przez Skype’a

Zajęcia przez Skype’a są idealnym wyborem, jeśli nie mieszkasz w pobliżu Pruszkowa lub po prostu, jeśli cenisz swoją elastyczność i czas. Aby lekcje przebiegały sprawnie, będziesz potrzebował jedynie sprawnego komputera i szybkiego łącza.

Każdemu uczniowi zakładam osobne konto na Google Drive, na które przed każdą lekcją ładuję materiały, a także prace domowe z komentarzem, dodatkowe materiały, ważne linki itp.

  • Lekcja indywidualna przez Skype’a: 100 zł / 60 min.

Lekcje grupowe

Jeśli chcecie uczyć się włoskiego razem, Wasz poziom znajomości języka jest zbliżony, zapraszam do Studia Marcante!

Prowadzę kursy dla par, rodzin, rodzeństwa. Nauka we dwójkę lub w trójkę nie tylko motywuje, ale też urozmaica zajęcia i stwarza więcej okazji do mówienia po włosku w trakcie lekcji (a także po niej!).

  • Lekcje grupowe: od 60 zł / 60 min. od osoby

Język specjalistyczny

Jeśli język włoski jest Ci potrzebny do pracy lub po prostu chcesz nauczyć się specjalistycznego słownictwa, zapraszam na zajęcia z języka biurokratycznego, prawniczego, ekonomicznego itp. Jeśli w najbliższm czasie czeka Cię rekrutacja we Włoszech czy we włoskiej firmie, z chęcią podpowiem Ci jak poradzić sobie z rozmową rekrutacyjną przeprowadzaną w języku włoskim!

  • Język specjalistyczny: 140 zł / 60 min.

Przygotowanie do matury lub egzaminów

Jeśli jesteś maturzystą lub chcesz przygotować się do egzaminów, np. CELI, zapraszam do mnie. Jestem na bieżąco z wytycznymi oraz podstawami programowymi. Co więcej, posiadam dużo autentycznych materiałów i ciekawych ćwiczeń. Po naszych lekcjach egzamin nie będzie już taki straszny jak go malują.

  • Przygotowanie do matury i egzaminów: 110 zł / 60 min.

Opinie

A oto opinie niektórych uczestników naszych kursów.

Jeśli chcesz przeczytać więcej, zapraszamy na profil Studia Marcante na stronie e-korepetycje.net

Zdecydowanie polecam lekcje z Ewą. Każda lekcja jest doskonale przygotowana, interesująca i dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia. Ewa jest świetnym nauczycielem, doskonale motywuje do dalszej nauki. Daje dużo dodatkowych materiałów i odsyła prace domowe z komentarzem.
Ania
Mam lekcję z Ewą już od ponad roku i jestem z nich zadowolona bardzo. Dobrze i klarownie tłumaczy zagadnienia gramatyczne. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, przynosi ciekawe materiały dotyczące sztuki, kultury i obyczajów. Jako, że studiuję filologię włoską, przygotowała mnie dobrze do egzaminów z włoskiego. Uważam te lekcje za bardzo przyjemne i efektywne.
Delfina
Ewa w zeszłym roku przygotowała mnie do matury z włoskiego (poziom rozszerzony). Mimo ze miałam duże zaległości, ale dzięki Ewie szybko je nadrobiłam i dobrze zdałam maturę.
Na zajęciach dużo rozmawiałyśmy po włosku, wiec nie miałam problemu ani z maturą ustna, ani potem, podczas wakacji we Włoszech.
Była dobrze przygotowana na zajęcia, materiały były ciekawe i pomocne.
Dziękuję :)
Nina

Ważne informacje

Informacje ogólne

Prowadzenie zajęć z języka włoskiego jest moją pracą i podchodzę do niej bardzo poważnie. Przygotowanie zajęć, stworzenie indywidualnego programu dla każdego ucznia sprawia mi dużo przyjemości, ale jest i dość czasochłonne.

Będziesz widział rezultaty, jeśli będziesz angażował się to, co robimy, zadawał pytania, odrabiał prace domowe. W nauce języka bardzo ważna jest także systematyczność, dlatego bardzo ważne jest to, abyśmy spotykali się regularnie.

Rabaty

Możliwe rabaty w przypadku regularnych zajęć o częstotliwości minimum 2h tygodniowo.

Płatności

Preferowana płatność z góry za miesiąc nauki (minimum 4 lekcje) przelewem lub gotówką.

Na życzenie wystawiam fakturę.

Zmiana odwoływania i przekładania lekcji

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące zasad odwoływania lub przekładania lekcji.

Odwoływanie lekcji przez ucznia: jeśli nie możesz przyjść na lekcje lub chcesz ją przełożyć na inny termin, to proszę powiadom mnie o tym z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem i zaproponuj inny termin spotkania.

Odwołanie zajęć tego samego dnia wiąże się z poniesieniem kosztów w wysokości 100% ceny lekcji lub przeniesieniem zajęć na inny termin, jeśli będzie to możliwe.

Odwoływanie lekcji przeze mnie: czasem może zdarzyć się tak, że to ja będę zmuszona odwołać lub przełożyć nasze spotkanie (np. z powodu choroby).

Będę starała się odwoływać zajęcia lub przekładać je z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem podając propozycję odrobienia ich w innym terminie.